Nieuws
 26 Aug 2020
Start nieuwe seizoen jeugd
Donderdag 27 augustus gaat het nieuwe seizoen van start!
Hieronder vinden jullie info over het nieuwe seizoen:
- De zomerspirit was een mooi succes met een opkomst van 20 jongeren waarvan er 10 lid worden!
- Vanaf zaterdag 4 september gaan we starten met minibadminton (4 tot 7 jaar) van 10.00 tot 11.00 uur verzorgt door Daniël Moers.
- Donderdag 27 augustus gaat de training om 18.00 uur van start.
- Onze trainers (Eppo, Marco, Rick en Cis) zijn ook dit seizoen weer de jeugdtrainers en daar zijn we blij mee!
- De trainingsgroepen worden aangepast vanwege vorderingen van spelers, de nieuwe competitieteams en de instroom van nieuwe leden. Onderaan vinden jullie de nieuwe groepen.
- De nieuwe trainingsgroepen zijn een voorlopige indeling; de trainers kunnen dus nog wijzigingen doorvoeren de komende weken (dit is m.n. vanwege de instroom van nieuwe leden en de coronatijd, waardoor niet iedereen gebadmintond heeft).
- De zaterdagtraining gaat niet 29 augustus van start (dan is er nl. trainingskamp) maar zaterdag 5 september 10.00 uur.
- Donderdag 3 september om 20.00 uur is er een informatieavond voor ouders in de kantine over de competitie en worden de competitieboekjes uitgedeeld.
- Ons jeugdbeleid is gericht op ontwikkeling van de technische vaardigheden. Daarom trainen we 2 keer per week (donderdags van 18.00 tot 20.00 uur en zaterdags van 10.00 van 11.30 uur). Wij moedigen iedereen dan ook aan om 2 keer per week te trainen.
- Donderdag 27 augustus om 18.00 uur zullen we het nieuwe seizoen kort toelichten in de zaal.
Trainingsgroepen seizoen 2020-2021:
Jongste groep Marco 18-19.30u | Middelste groep Eppo 18-20u | Oudste groep Cis 18-20u |
Joandi Batten | Tijn de Bie | Siem van Erp |
Milenka Burghout |
Jeremi Brands
|
Daniël Grothe
|
Ilana Burghout
|
Nikita Denissen
|
Jill Hendriks
|
Imke van Erp
|
Wouter van Dortmont
|
Jamie Hendriks
|
Stan Hendrikx
|
Kavya Ekanathan
|
Wesley Lam
|
Charli Jansen
|
Bryan Jiang
|
Alex Lam
|
Zyan Jiang
|
Thim Kwok
|
Yu-Hao Lin
|
Nadir Kiyani
|
Rayan Mirza
|
Caitlin Pfaff
|
Nanda Menon
|
Yusuf Mirza
|
Chinmay Rajesh
|
Julia Nijssen
|
Finn Raijmakers
|
Thijs van der Staak
|
Amy Roovers
|
Bob Roggeband
|
Ben Vorstenbosch
|
Frederieke Verbakel
|
Shriya Satish
|
|
Amber Vermeulen |
Shraavya Satish
|
|
Aravind Warrier |
Levi Strik
|
|
Abhinav Yannam | ||
Eva | ||
Devika | ||
Arish |
Jeugdleden uit de jongste groep van Marco kunnen - naar keuze - van 19.30 tot 20.00 uur onder begeleiding vrij spelen.
De indeling van de zaterdagtrainingsgroep wordt door Rick en Cis ter plaatse gemaakt.
Wij wensen iedereen een prachtig badmintonjaar!